![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
20:46, 2 травня 2023 р.
В Тису випустили понад дві тисячі мальків струмкової форелі
Закарпатський рибоохоронний патруль повідомляє, що у перший день травня у річку Тису в адміністративних межах сіл Стеблівка та Сокирниця Хустського району випустили мальків струмкової форелі.
Водне середовище було збагачено 2 081 особливо цінними видами водних біоресурсів, які мають велике значення для гірських річок. Середня вага рибопосадкового матеріалу становила 3 грами.
Роботи з відтворення були проведені за рахунок компенсаційних коштів підприємств, що здійснюють роботи на землях водного фонду. Зариблення водойм цінними представниками іхтіофауни є необхідним для відновлення рибогосподарського потенціалу та збереження сталих запасів риби у водоймах.
Заходи з відтворення були організовані за участі Комісії, до якої долучились безпосередньо виконавці відтворення, представники старостинських округів Стеблівського та Сокирницького, а також Держекоінспекція. Крім того, за новим Порядком штучного розведення, вирощування та використання водних біоресурсів, вперше в цій акції прийняв участь представник Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.
Читайте також: У річку Тересва в Закарпатті було випущено 855 мальків струмкової форелі.
![В Тису випустили понад дві тисячі мальків струмкової форелі, фото-1 В Тису випустили понад дві тисячі мальків струмкової форелі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...