11:00
Вчора
13 квітня о 13:45 надійшло повідомлення до Служби порятунку про пожежу в будинку на вулиці Барабаш у селі Косонь Берегівського району.
У будинку, де жила 75-річна пенсіонерка, загорілась кімната. Сусіди, які доглядали за старенькою, помітили дим і одразу ж кинулися на допомогу. Люди, використовуючи доступні засоби, загасили вогонь ще до приїзду пожежної бригади. Проте, їм не вдалося врятувати господарку.
У результаті пожежі було знищено ліжко та частину речей у кімнаті. Наразі правоохоронні органи встановлюють причину пожежі та оцінюють суму завданих збитків.