• Головна
  • Рецензія про книгу «Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду»
Новини компаній
13:00, 23 лютого 2023 р.

Рецензія про книгу «Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду»

Новини компаній

Це перший посібник із сексуального здоров’я та стосунків, побудованих навколо згоди. Автором є шведський педагог Інті Чавес Перес. «Yakaboo» пропонує купити книгу за найкращою ціною. «Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду» — всеосяжний посібник, який допоможе молодим хлопцям орієнтуватися у питаннях сексу, стосунків і згоди, враховуючи сучасні тенденції.

Рецензія про книгу «Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду», фото-1

Про автора

Інті Чавес Перес — письменник та сексуальний педагог із Гетеборга, Швеція. Він залишив кар’єру журналіста, щоб повністю зосередитися на питаннях рівності, статі та сексуальності. Він регулярно викладає статеве виховання підліткам у школах, а також читає лекції про освіту для акушерок, вчителів та урядовців.

Уряд Швеції призначив Чавеса Переса експертом з питань сексуального насильства над хлопчиками, проблем ЛГБТ, насильства. Письменник також є членом консультативної ради Шведського агентства молоді та громадянського суспільства.

Про книгу

У книзі «Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду» досвідчений шведський сексуальний педагог Інті Чавес Перес звертається до підлітків, які вступили в період статевого дозрівання, щоб поговорити з ними про секс прямо і практично, без осуду. Жодне питання не є надто незначним, надто табуйованим або надто бентежним. Яким повинен бути секс? Чи нормальна порнографія? Що люблять дівчата? Що люблять хлопці? Як захистити себе і як сказати «ні»? Як я можу встановити межі для себе та інших?

У цьому новаторському посібнику автор дає хлопцям зрозуміти, що їхні бажання прийнятні, і допомагає їм зрозуміти, як прислухатися до них у поважний та повноцінний спосіб.

Книга була вперше опублікована в 2010 році. Вона отримала визнання по всій Швеції та була відзначена нагородою Спілки шведських письменників як найкраща книга для молоді. У травні 2018 року вийшло оновлене видання, перекладене 19 мовами.

Чому варто прочитати книгу

Світ змінився, і викриття руху #MeToo порушило серйозні питання про те, як виховують чоловіків у розумінні власної сексуальності та концепції згоди. «Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду» — це всеосяжний посібник, який проливає світло на ці та багато інших питань, пояснюючи, як хлопці мають підходити до стосунків та сексу, щоб усі були задоволені.

Прямо, доступною мовою Інті Чавес Перес заглиблюється в значення різних тем:

  • стосунки та секс;
  • як має виглядати тіло;
  • гендерна ідентичність;
  • сексуальна орієнтація.

Це книга, з якої хлопці можуть вчитися, а потім повертатися до неї, щоб знаходити відповіді на питання, які виникають у процесі дорослішання.

Прочитати рецензії про книгу та купити її можна на сайті національної книжної платформи України «Yakaboo». Магазин пропонує низькі ціни та широкий вибір літератури на будь-які теми в Києві. Контакти:

  • телефон: 0(800)-600-505;
  • адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт).

Читати завжди ОК!Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...