![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
20:54, 16 лютого 2023 р.
Хустський лісгосп відшкодував частину завданих державі збитків
Ще в червні 2021 року спеціалісти Державної екологічної інспекції у Закарпатській області були залучені Управлінням Служби безпеки України в Закарпатській області до перевірки Монастирецького лісництва ДП «Хустське ЛДГ».
При проведені огляду території було виявлено незаконну порубку дерев. Відповідно до Такс Інспекція розрахувала розмір шкоди заподіяної лісу, який склав 1 326 610,59 гривень.
Закарпатська обласна прокуратура в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та Горінчівської сільської ради Хустського району звернулася до Господарського суду Закарпатської області з позовною заявою про стягнення з державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство» шкоди, завданої навколишньому природному середовищу внаслідок проведення незаконної рубки деревини.
В липні 2022 року суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню повністю та ухвалив рішення про стягнення з ДП «Хустське лісове дослідне господарство» 1 326 610,59 гривень.
Станом на сьогодні державне лісогосподарське підприємство відшкодувало частину заподіяних державі збитків на суму 378,032 тис. гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
07:29, 17 липня
14:58, 15 липня
2
19:35, 24 липня
11
live comments feed...