• Головна
  • Для чого потрібен муловий насос і як його правильно вибрати?
Новини компаній
12:00, 23 листопада

Для чого потрібен муловий насос і як його правильно вибрати?

Новини компаній

Мул – це м'яка осадова гірська порода, що знаходиться на дні водойм. Вона складається з мінеральних та органічних речовин, а також є досить в'язкою. Деякі люди з метою економії грошей досі очищають водоймища за допомогою відер та мотузок, проте на цей процес йде занадто багато як часу, так і сил. Технології не стоять на місці й постійно розвиваються, тому сьогодні куди раціональніше купити насос для відкачування мулу. Таке обладнання ефективно справляється із завданням відкачування забруднень та окупається у найкоротші терміни.

Для чого потрібен муловий насос і як його правильно вибрати?, фото-1

Що входить у конструкцію пристрою та як він працює

Перед початком вивчення принципу роботи вищеописаного насосу варто ознайомитися з її конструкцією, яка складається з:

  • Двигуна та ротора. 

  • Підшипників та валу. Ці елементи легко витримують постійну роботу.

  • Ущільнювальних муфт. 

  • Робочого колеса. 

  • Змішувача-агітатору. Використовується для багаторазового змішування рідини із твердим залишком, що дозволяє ефективніше виконувати роботу.

Саме час перейти до розгляду принципу роботи обладнання. Відразу варто зазначити, що йдеться про насос занурювального типу. Перед включенням необхідно розташувати його таким чином, щоб він була перпендикулярно дну водойми. Далі після запуску привід почне обертатися та виконувати завдання всмоктування мулового шару дна. Для засмоктування утвореної суспензії будуть використовуватися відцентровали сила робочого колеса. Потім гідросуміш почне надходити у вихідний патрубок, після чого під сильним тиском вона надходить на поверхню або перекачується в інше місце.

Для чого потрібен муловий насос і як його правильно вибрати?, фото-2

В яких галузях можна використовувати муловий насос?

Одна з переваг вищеописаного обладнання полягає у можливості використання в різних сферах та ефективного виконання поставлених завдань. Зазвичай такі насоси використовують у промисловості, коли необхідно очищати великі обсяги рідини.

Насос для очищення ставка від мулу може використовуватися для:

  • Очищення траншей, водойм.

  • Перекачування виробничих відходів.

  • Викачування води з кесонів.

Також агрегат нерідко використовують під час виконання будівельних робіт та для багатьох інших завдань. Його з впевненістю можна назвати універсальним обладнанням.

Що потрібно знати перед покупкою?

Щоб не пошкодувати про вибір, необхідно серйозно підійти до цього процесу та звернути увагу на низку моментів. Наприклад, дуже важливою є швидкість обертання, адже від даного параметра залежатиме продуктивність помпи та її експлуатаційний термін. Також варто зробити акцент на робочій точці – від того, де саме вона розташована, залежатиме те, наскільки продуктивно зможе працювати насос.

На окрему увагу заслуговують матеріали. Найчастіше подібне обладнання виготовляється із металу. Якщо агрегат виконаний з хромистої сталі, він чудово впорається з обробкою гідросуміші, що містить великі обсяги абразивних речовин. 

Також не забувайте про виробника. Сьогодні високий попит мають агрегати бренду Tsurumi. Компанія вже давно займається випуском сучасного, надійного та зносостійкого обладнання, в якому ви можете бути повністю впевнені.

Муловий насос зарекомендував себе як одне з найкращих обладнань для перекачування забрудненої води. Він складається з надійних елементів, що характеризуються стійкістю до абразивних частинок, тому такий агрегат прослужить довгі роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...