11:00
Вчора
Ужгородські рятувальники ліквідовують наслідки погіршення погодних умов, повідомляють на сторінці ГУ ДСНС Закарпаття в соцмережі ФБ.
10 липня через зливові дощі, а також захаращення водовідних систем на території обласного центру Закарпаття, підтоплено ряд підвальних приміщень об’єктів, приватних житлових будинків та багатоповерхівок.
На даний час для відкачки води залучено п’ять автомобілів та мотопомпи від ужгородських рятувальників. Ліквідація наслідків негоди уточнюється. Роботи тривають.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!