• Головна
 • Реконструкції старих будівель
Новини компаній
18:48, 10 серпня 2022 р.

Реконструкції старих будівель

Новини компаній

aK78cjo4DdnUOn4AL84FY_i6G0K3GmFtUXWzMLKFmfPmP0hAhMSktslGG326KtzKEcRkA5wV8_pyPGNFyVKmGaGikMmi7CrAiKBepOdPEFJuC2CmsGBL0kpan-Go8_RYq-F2EtMxQhxgPNJ9f8G6V5g

Деякі люди навіть не уявляють, на що здатна перетворити старі будинки вдала реконструкція. Метою цього багатоетапного складного процесу є: вдосконалення приміщень, створення набагато комфортних умов проживання для мешканців, покращення якості будівельних конструкцій і зовнішнього вигляду будівлі. Цей комплекс можуть доповнювати добудова, перепланування, утеплення, звуко- та гідроізоляція.

Реконструкція старих дачних будинків

З часом виникає непереборне бажання додати своєму помешканню нового вигляду, обробити його сучасними якісними матеріалами або збільшити корисну площу. Мова може йти про доповнення мансардою, верандою або балконом. Іноді йдеться про заміну покрівлі чи обшивку стін сайдингом, фальшбрусом, блок-хаусом. Можна утеплити будинок, замінити старі склопакети, вхідні і внутрішні двері, встановити механічні і автоматичнізахисні ролети. Виготовлення металоконструкцій можна замовити на сайті https://pmk.kiev.ua/. Будівлю можна відбудувати частково або повністю.

Із складними та небезпечними роботами по демонтажу краще впораються досвідчені професіонали. Реконструкція старих дачних будинків включає:

 • перепланування;

 • добудову;

 • розширення приміщень;

 • заміну покрівлі;

 • оздоблення фасаду.

Капітальне відновлення старого будинку зробить його безпечним та надійним на багато років. Як вдалий варіант сезонного житла можна розглянути літні дачні модульні будинки від київської компанії з ремонту будинків ««ПМК-1»».

Пропозиції для клієнтів

Компанія ««ПМК-1»» завжди прийде на допомогу, якщо ви бажаєте провести реконструкцію або перебудувати будинок.

У перелік робіт під ключ від компанії ««ПМК-1»» входять:

 • реконструкція старих дачних будинків;

 • проєктування змін по відновленню старих будинків;

 • зведення додаткових поверхів, мансард;

 • добудова та реконструкція будинків, терас, гаражів тощо;

 • заміна покрівлі, зі зміною дизайну;

 • внутрішні перепланування;

 • посилення фундаменту;

 • встановлення комунікацій та оздоблювальні роботи.

Співробітники мають ліцензії та допуска до складних видів робіт, що виступає своєрідною гарантією високого професіоналізму та відповідального ставлення до виконання будь-якого замовлення.

Від чого залежить кошторис реконструкції?

На вартість добудови та реконструкції будинків впливають складність робіт, їх обсяг, кількість і види використовуваних матеріалів. Кожне замовлення обчислюється індивідуально із зазначенням детальної інформації щодо кожної статті витрат у кошторисі.

Сильно зношені ветхі конструкції дерев'яного будинку доведеться обов'язково міняти або посилювати. У процесі оновлення слід обов'язково провести консервацію дерев'яних конструкцій для захисту споруди з дерева від тривалого намокання і можливих пожеж. У знову облаштованому приміщенні, наприклад, мансарді, ремонт кімнати слід проводити з нуля щоб підібрати такий дизайн і стиль оформлення, який не буде вибиватися з загального інтер'єру будинку і створювати відчуття розрізненості або несумісності окремих частин будівлі.

Слід пам'ятати, що від реконструкції будинок повинен тільки виграти - функціонально, якісно і в зовнішньому вигляді. Тож, якщо замовити реконструкцію старого будинку компанії ««ПМК-1»» можна бути впевненими, що будуть враховані усі особливості конструкцій та побажання замовника, незважаючи на складність об'єкта. При цьому турбота про бюджет клієнта опиниться на першому місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПМК-1
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...