• Головна
  • Через ремонтні роботи буде ускладнено проїзд на вулиці Закарпатській в Ужгороді
09:32, 26 липня 2022 р.

Через ремонтні роботи буде ускладнено проїзд на вулиці Закарпатській в Ужгороді

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що упродовж дня працівники дільниці водопровідної мережі будуть проводити аварійно-відновлювальні роботи на вулиці Закарпатська (на проміжку від перехрестя з вулицею Загорська до Гвардійської).

У зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, буде ускладнено проїзд автомобільного транспорту на ділянці автошляху, в районі проведення робіт.

Проїзд буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по виконанні робіт.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонтні роботи #водоканал #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Закарпатті заступник командира військової частини “торгував службою” — за гроші гарантія служби в тилу
Земля в рекреації для “чеського брата”: родина судді Ужгородського міськрайонного суду намагалась безкоштовно отримати ділянку на 49 років, — Глагола
За гроші працевлаштовував військовозобов’язаних водіями-міжнародниками до себе на фірму – на Львівщині повідомлено про підозру закарпатцю
БЕБ викрило службових осіб Ужгородської міськради у розтраті 5 млн грн під час будівництва автобази
Оголошення
live comments feed...