![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
19:29, 6 липня 2022 р.
Закарпатська ОВА розширює співпрацю з Червоним Хрестом
Закарпатська ОВА та Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця розширюють напрямки співпраці. Зокрема, мова про закупівлю необхідного медичного обладнання та допомогу з облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб.
Про це йшлося на зустрічі заступника очільника області Петра Добромільського з представниками організації.
«Наша взаємодія з міжнародними партнерами триває постійно, комунікуємо та шукаємо шляхи для реалізації важливих ініціатив як для місцевого населення, так і для ВПО», – наголосив Петро Добромільський.
За його словами, сьогодні з Федерацією обговорили можливості співфінансування чи дофінансування ремонтних робіт у місцях для проживання вимушених переселенців.
Також заступник голови ОВА звернув увагу, що в регіоні зросло навантаження на медичну систему, а це зумовлює потребу в додатковому спеціалізованому обладнані.
«Готуємо перелік об’єктів, які могли б спільно реконструювати чи відремонтувати, та формуємо список необхідного устаткування для закладів охорони здоров’я, а далі – переходимо до практичного втілення проєктів», – додав Петро Добромільський.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
14:05, 14 липня
12:51, 21 липня
1
16:54, 18 липня
1
live comments feed...