
09:05, 7 лютого 2022 р.
На Закарпатті під час походу турист провалився під сніг (ФОТО)
Повідомляє ГУ ДСНС України у Закарпатській області.
6 лютого о 09:45, до рятувальників по допомогу звернувся 26-річний чоловік, мешканець м. Миколаїв Миколаївської області, який під час проходження туристичного маршруту с. Кваси- г.Петрос провалився у глибокий сніг й самостійно вибратися звідти не міг. Як з’ясувалось, турист пройшов реєстрацію, однак на застереження рятувальників щодо перенесення виходу у гори до кращих погодних умов, не відреагував.
Мандруючи Карпатами разом ще з двома туристами, чоловік провалився в ущелину з глибоким снігом. Назад на гребінь ані сам, ані за допомогою друзів вибратися не міг. Подія трапилась між горами Шешул та Копиця. Він зателефонував рятувальникам та попросив допомогти, а друзям вигукнув, аби ті шукали підтримки у працівників Високогірного біологічного стаціонару “Квасівський Менчул”, що розташований на однойменній полонині.
Діставшись туди друзі зустріли інших туристів, які поспішили на допомогу миколаївцю та витягли його з снігової пастки. Травмувань чи ушкоджень хлопець не зазнав. О 15:35 до туристичної групи дісталися й гірські рятувальники з Квасів. Вони супроводили відпочивальників до біостаціонару та залишили туристів там на ночівлю. Від подальшої допомоги фахівців ДСНС туристи відмовились.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:08
Вчора
ТОП новини
Оголошення
08:50, 3 грудня
05:56, 7 грудня
3
16:48, 5 грудня
14:28, 5 грудня
12
09:11, 8 грудня