
13:39, 31 січня 2022 р.
Закарпатка народила дитину у "швидкій"
Сьогодні зранку о 7.40 на пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик - пологи у 26-річної жінки.
На виклик виїхала бригада. Під час огляду породіллі з'ясувалося, що води вже відійшли, і дорогою до пологового вона почала народжувати.
"Це мої перші пологи "на колесах",- розповідає Яна Гладкова, - дуже хвилювалася. О 8.25, перед в'їздом у Перечин народився хлопчик. Ми обробили пупкову ранку малюку, надали допомогу мамі та госпіталізували їх до пологового відділення Перечинської лікарні. Мама і малюк - здорові та почувають себе добре ", - зазначила фельдшер.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:51, 17 вересня
21:10, 10 вересня
21:10, 10 вересня
13:55, 12 вересня
21:10, 10 вересня