• Головна
  • Закарпатський лікар вже втретє став переможцем премії «100 успішних українців»
15:03, 23 грудня 2021 р.

Закарпатський лікар вже втретє став переможцем премії «100 успішних українців»

Вже традиційно, але в новому форматі та з усіма обмеженнями, відбулася V щорічна премія «100 успішних українців», яка об‘єднує народних героїв України, волонтерів, благодійників, бізнесменів, лікарів, громадських та культурних діячів, акторів, дизайнерів, юристів та талановитих дітей.

Другий рік поспіль все відбувалося за правилами, які продиктувала світова пандемія. Це був досвід, в камерній атмосфері якого, відчувалося особливе тепло, повага та щира підтримка один-одного.

Були нагороджені переможці, кожен з яких, на власному рівні творить справжні дива та змінює суспільство, бо сьогодні, справжній успіх - це здатність віддавати та транслювати людські цінності, а не грати на публіку, як на жаль, звикли деякі.

У число переможців премії «100 успішних українців» третій рік поспіль входить лікар-хірург КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Ужгородської міської ради та МЦ «PREVENTION» Смерековський Євген Вікторович, який разом з Мариною Кінах, Валентиною Довженко та іншими успішними українцями, також став обличчям обкладинки спецвипуску всеукраїнського глянцевого журналу «Ukrainian People» - «100 успішних українців».

Нагороджували Євгена: Заслужений журналіст України Марина Кінах; тричі міністр Сім‘ї, дітей та молоді, перша жінка-мер Валентина Довженко та головний редактор всеукраїнського глянцевого журналу «Ukrainian People» Тетяна Петракова, яка об’єднала успішних українців в дуже знаковому місці - «Музеї Становлення української нації».

У своєму виступі лікар наголосив, що притримується життєвого кредо: «Ніколи не здаватися, любити людей, бути милосердним, завжди приходити на допомогу та нікому не нашкодити».

А також зазначив: «Прагнення до життєвого успіху, особливо в молодому віці, властиве практично кожному. Треба тільки навчитися його реалізовувати. При цьому слід пам’ятати, що всі можливості для життєвого успіху закладені в нас самих. Вони зможуть розкритися в процесі нашого особистого росту. Особисто для мене успіх – це позитивний результат, який отримую від систематичного виконання своєї роботи, за рахунок того, що навчився брати відповідальність на себе і не боюся боротись за те, що мені необхідно. Щоб досягти успіху потрібно вірити в себе, не варто боятися мріяти та помилок, не треба зволікати і витрачати час даремно! Потрібно вірити в себе та в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, не можна бути успішними чи щасливими. І найголовніше, у будь-якому негативі потрібно знаходити позитив».

У рамках цієї ж премії Євген Смерековський молодший нагороджений в номінації «Найталановитіша дитина 2021». Це вже третя престижна відзнака 7-річного ужгородця в цьому році. Він уже отримав міжнародну премію «INTERNATIONAL AWARD 2021» у номінації «The most successful and famous child in the world» та щорічну премію «CELEBRITY AWARDS 2021» у номінації «CHILD OF THE YEAR 2021».

Закарпатський лікар вже втретє став переможцем премії «100 успішних українців», фото-1

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«100 успішних українців» #Євген Смерековський #грудень #2021
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...