• Головна
  • Ужгород закупить 10 муніципальних електроавтобусів
11:24, 9 грудня 2021 р.

Ужгород закупить 10 муніципальних електроавтобусів

Програму «Закупівля муніципальних електроавтобусів для Ужгородської міської територіальної громади» на 2021-2022 роки погодили сьогодні на засіданні члени виконкому Ужгородської міськради. Згодом її внесуть також на розгляд сесії міської ради.

Програма реалізовуватиметься на умовах співфінансування за кошти бюджету Ужгородської міської територіальної громади – 40% та державного бюджету – 60% загальної вартості Програми.

Проєкт «Закупівля муніципальних електроавтобусів для Ужгородської територіальної громади» пройшов відбір та включений до Плану заходів для реалізації проєктів цільових екологічних (зелених) інвестицій у період дії зобов’язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, які спрямовані на скорочення викидів або збільшення

Поглинання парникових газів, адаптацію до наслідків зміни клімату, який погоджено з Міністерством фінансів України. Загальна вартість Програми – понад 98 млн грн, передбачено придбання 10 автобусів, оснащених електричними двигунами та 10 зарядних станцій.

Ужгородська міська рада

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#муніципальні електроавтобуси #ужгород #закупівля #грудень #2021
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...