• Головна
  • Кадровий «безлад» на Закарпатській митниці триває більше року
15:15, 23 листопада

Кадровий «безлад» на Закарпатській митниці триває більше року

2 листопада 2020 року розпочалася реорганізація митниці. Минуло більше року, однак по сьогодні не усі посадові особи  переведені в нову структуру. 

Із цього питання центральним апаратом Держмитслужби навіть ініціювалася окрема перевірка за результатами якої були встановленні численні порушення, як збоку керівництва митниці, так і кадрового підрозділу.

Однак новоприбулий кадровик Закарпатської митниці продовжив затягувати реорганізаційні процеси і станом на сьогоднішній день велика кількість осіб, серед яких більшість тих, що користуються переважним правом залишення на службі - залишаються поза штатним розписом митниці. Натомість недолугі функціонери оголошують кожного тижня конкурси для заповнення вакантних посад, ігноруючи десятки осіб, яким такі посади повинні бути запропоновані, згідно із вимогами Закону України «Про державну службу».

Не зважаючи на те, що ще два місяці назад сам Олексій Дем‘янчук за своїм підписом розсилав список осіб, які станом на 27.09.2021 не були попереджені про можливе наступне вивільнення та яким не були запропоновані рівнозначні посади, станом на сьогоднішній день цей список є таким же актуальним.

Серед останніх, виставлених на конкурс, вакансія - заступника начальника кадрового управління. На яку, по нашій інформації, спробують протягнути Сергія Созанського, який і допустив численні порушення кадрового законодавства, виконуючи обов‘язки керівника кадрового підрозділу під час керівництва митницею одіозними Миколою Пожо та Михайлом Товтом.

За нашою інформацією серед тих, яких не перевели в нову митницю, численна кількість матерів-декретниць, на захист яких чинне законодавство вимагає зберігати посади та забороняє звільняти таких осіб. 

До речі, статтею 172 Кримінального кодексу передбачена кримінальна відповідальність за грубе порушення законодавства про працю, а саме:

1. Незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів чи у зв’язку з повідомленням ним як викривачем про вчинення іншою особою корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції", а також інше грубе порушення законодавства про працю

- караються штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно, або щодо неповнолітнього, вагітної жінки, одинокого батька, матері або особи, яка їх замінює і виховує дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю

- караються штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

З інформацією про оголошені конкурси можна ознайомитися тут: https://career.gov.ua обравши в полі державний орган влади - Закарпатська митниця!

Авторська колонка Миколи Шершуна

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кадровий безлад #митниця #закарпаття #листопад #2021
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...