• Головна
  • Де взяти кредит якщо погана кредитна історія?
Новини компаній
13:00, 19 листопада 2021 р.

Де взяти кредит якщо погана кредитна історія?

Новини компаній

Мікрофінансові організації (МФО) вийшли на кредитно-фінансовий ринок України на початку десятих років і дуже швидко набрали популярність у населення. Головна причина такої популярності криється в лояльних умовах кредитування. Оформити кредит в МФО можна при наявності паспорта та ідентифікаційного коду, ніяких довідок про доходи або поручителів не потрібно. Більш того, оформити кредит в МФО можна навіть особам з поганою кредитною історією.

Де  взяти кредит якщо погана кредитна історія?, фото-1

Що таке Бюро Кредитних Історій (БКІ)?

В даний час на кредитно-фінансовому ринку України здійснюють свою діяльність сотні різних організацій, в будь-який з яких можна оформити кредит онлайн автоматично на тих чи інших умовах. Перед тим, як видати кредит, адміністрація фінансової установи проводить перевірку позичальника не тільки на його платоспроможність, але і дивиться на те, як раніше клієнт виконував свої кредитні зобов'язання. Але, така інформація доступна тільки в тому випадку, якщо клієнт раніше оформляв кредити в тому ж банку.

Щоб мати можливість відстежувати акуратність виконання кредитних зобов'язань клієнта, були засновані спеціальні Бюро Кредитних Історій (БКІ), які акумулюють дані різних кредитно-фінансових установ, і містять повну інформацію про виконання кредитних зобов'язань позичальника.

Після того, як позичальник оформив кредит, фінансова установа відправляє в БКІ всю інформацію по проведеним платежам. Якщо клієнт не витримує графік погашення кредиту або ж кредитна заборгованість стягується через суд, це теж відбивається в кредитній історії клієнта.

Перед видачею нового кредиту фінансова установа робить запит по клієнту в БКІ, і знайомиться з його кредитною історією. У тому випадку, якщо у клієнта раніше були прострочення за платежами, несвоєчасне погашення кредиту, судові позови, ймовірність видачі йому нового кредиту різко знижується.

Перевірка кредитної історії

Звертаючись до банку за новим кредитом, потенційний позичальник надає необхідний пакет документів, який підтверджує його платоспроможність. Адміністрація банку дуже ретельно перевіряє кредитну історію клієнта і оцінює його платоспроможність з метою максимального зниження ризику неповернення кредиту.

При оформленні кредиту в МФО дані позичальника проходять скоринговую перевірку. Спеціальний алгоритм в автоматичному режимі перевіряє інформацію, надану клієнтом, в тому числі і його кредитну історію. Але, оскільки цей процес проходить в автоматичному режимі, така перевірка є більш лояльною, багато що залежить від конкретних параметрів, на які налаштована скорингова система. Тому, в МФО можна отримати кредит, якщо позичальник не пройшов банківську перевірку своєї кредитної історії.

Також має сенс подавати заявку на кредитування відразу в кілька різних МФО. Оскільки скорингові системи в різних МФО налаштовані по різному, то одні і ті ж дані можуть не пройти перевірку в одній МФО, але пройти в інший. Таким чином, клієнти з поганою кредитною історією мають високий шанс оформити кредит в МФО, якщо їм відмовили в банку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...