
15:31, 27 вересня 2021 р.
На Ужгородщині без газу залишилися 170 помешкань
Згідно з плановими заходами та підготовкою до опалювального періоду тривають роботи із заміни кранів у межах села. Попередньо відновлення газопостачання планується на п’ятницю, 1 жовтня.
Прохання до споживачів допускати співробітників АТ «Закарпатгаз» до осель для безпечного пуску газу.
Про це повідомляє прес-служба АТ «Закарпатгаз»
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
11:31, 18 червня
18:13, 20 червня