11:00
Вчора
Про ДТП в мережі Фейсбук розповів користувач Вячеслав Шпонтак.
Минайська 67, ДТП, Limejet заїжав в двір Минайська 67, по правій стороні його прийняв червоненький Сітроен С3... Урок і фактура, не навалюйте по пробці зі швидкістю по правій стороні в обгін!!! Швидше пробки не будете... Вас з ліва в поворот невидно!!! Будьте обережні на дорогах і не порушуйте ПДР!, - йдеться в дописі.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!