• Головна
  • В Україні запустять експеримент з платним інтернетом для в’язнів СІЗО
17:41, 11 серпня 2021 р.

В Україні запустять експеримент з платним інтернетом для в’язнів СІЗО

Кабінет Міністрів схвалив проєкт постанови, яким запроваджується експериментальний проєкт щодо платної послуги з надання доступу до Інтернету та телефонного зв’язку за допомогою засобів IP-телефонії особам, взятим під варту, в слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби.

Відповідне рішення члени уряду ухвалили без обговорення на засіданні в середу, 11 серпня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У пояснювальній записці до проєкту постанови зазначається, що метою проєкту є визначення доцільності законодавчого закріплення права доступу осіб, узятих під варту, до глобальної мережі Інтернет та телефонного зв’язку, у тому числі можливих чинників, що можуть негативно вплинути на права, свободи та законні інтереси учасників кримінального провадження у разі надання особам, взятим під варту, такого права.

Таким чином, документом пропонується запровадити в окремих слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України експериментальний проєкт, відповідно до якого особам, взятим під варту, за відповідну плату надаватимуться послуги з доступу до глобальної мережі Інтернет та телефонного зв’язку за допомогою засобів IP-телефонії.

У проєкті постанови вказано, що проєкт щодо платної послуги з надання доступу до Інтернету та телефонного зв’язку за допомогою засобів IP-телефонії особам, взятим під варту, в слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби, визначених Міністерством юстиції, буде реалізовуватися до 30 квітня 2023 року.

Також документом уряд постановив Міністерству юстиції подати до 1 липня 2023 року звіт про результати реалізації експериментального проєкту.

Зазначається, що реалізація акта не потребуватиме додаткових фінансових витрат з Державного бюджету України.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ІНТЕРНЕТ #УВЯЗНЕНІ #СЕРПЕНЬ #2021
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...