• Головна
  • До «Всеукраїнського містобудівного форуму» долучилося близько 250 учасників
Новини компаній
16:00, 5 серпня 2021 р.

До «Всеукраїнського містобудівного форуму» долучилося близько 250 учасників

Новини компаній
До «Всеукраїнського містобудівного форуму» долучилося близько 250 учасників

4 серпня в Київському національному університеті будівництва та архітектури відбувся «Всеукраїнський містобудівний Форум». Його організував Національний Експертно-будівельний альянс України. 

До заходу долучилися представники Офісу Президента, Народні депутати України, керівництво Міністерств, обласних державних адміністрацій, експертних організацій, представники Національної Спілки Архітекторів України, Асоціації міст України, об’єднаних територіальних громад, будівельники. Всього зареєструвалося близько 250 учасників.

Форум розпочався із виконання гімну України відомою українською співачкою Наталією Валевською.

Після цього до присутніх звернувся Народний депутат України, заступник голови фракції партії «Слуга Народу» Микола Тищенко:

«Цей масштабний проект демонструватиме нашу спільну стратегію у розбудові держави. У процесі дискусії будуть враховані різні точки зору. Децентралізація – це можливість, яку дала центральна влада та президент, аби був потужний розвиток громад. Голови ОТГ мають розуміти, що можливості – це ще й велика відповідальність». 

До «Всеукраїнського містобудівного форуму» долучилося близько 250 учасників, фото-1

На Форумі обговорили невідкладні завдання, що постають перед регіональною, місцевою владою та професійною спільнотою, яка забезпечує практичну реалізацію державної містобудівної політики.

«Цей захід проводимо, адже наразі відбуваються законодавчі перетворення, пов’язані із реформою децентралізації. А відповідно змінюються і механізми втілення просторового розвитку та земельних відносин в Україні. Переконаний, мине певний час і всіх нас буде переповнювати відчуття гордості, що ми стояли у витоків доленосних рішень та новацій розвитку держави», – говорить президент НЕБАУ Віктор Лещинський. 

До «Всеукраїнського містобудівного форуму» долучилося близько 250 учасників, фото-2

За його словами, керівництво громад налаштовано працювати на підвищення рівня життя українців. Саме наявність містобудівної документації є беззаперечною умовою, аби залучити інвестиції та перетворити мрії і бажання в реальні справи і досягнення.

«Протягом останніх кількох років ухвалено цілу низку нормативно-правових актів, якими створюються умови для розвитку громад. Не буде перебільшенням сказати, що на 90% і законодавча, і центральна виконавча влади відповіли на питання: «Що робити?». А «Як робити?» треба шукати відповіді Вам самим. Оскільки справа нова, потребує не тільки спеціальних знань, але й робочої дієвої взаємодії цілої низки вузькопрофільних підприємств і організацій»,- підкреслив Віктор Лещинський. І додав, що саме для цього і об’єдналася професійна спільнота у Консорціум «Всеукраїнське агентство розвитку громад та територій».

До «Всеукраїнського містобудівного форуму» долучилося близько 250 учасників, фото-3

До речі, на форумі відбулася презентація даного Консорціуму. Його директор Ольга Букрєєва зазначає, що він допоможе розвивати громади і Україну в цілому:

«Діяльність Консорціуму полягає в наданні послуг технічного консультування в межах проектів розвитку інфраструктури та будівництва, підготовки повного циклу документації. Ми прагнемо, аби наша співпраця продемонструвала суспільству чудовий приклад взаємодії місцевої влади і соціально-відповідального бізнесу. Наші прагнення підтримують Офіс Президента України, Верховна Рада і Кабінет Міністрів та профільні Міністерства України», - говорить вона.

До «Всеукраїнського містобудівного форуму» долучилося близько 250 учасників, фото-4

Після завершення Форуму відбувся концерт за участі артистів, який присвятили Дню будівельника. А хедлайнером святкування стала відома українська співачка Наталія Валевська.

Учасники Форуму із задоволенням фотографувалися та робили селфі біля фотозон.

Юрій Іванов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...