• Головна
  • Жіночий лікар. Коли і куди потрібно звертатися
11:30, 15 липня

Жіночий лікар. Коли і куди потрібно звертатися

Гінеколог займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи. Жіночий лікар проводить профілактичні та планові огляди, допомагає жінкам підібрати контрацепцію, веде вагітність. Перше планове відвідування гінеколога відбувається у дитинстві: дівчаткам перед школою показаний обов'язковий огляд.

З підліткового віку рекомендується щорічний профілактичний огляд, навіть якщо нічого НЕ турбує.

Крім профоглядів, існують позапланові та невідкладні звернення. Позаплановий візит до жіночого лікаря потрібен, якщо з’явилися ознаки патології.

Симптоматика

Прояви захворювань жіночої репродуктивної системи різноманітні. Серед симптомів можуть спостерігатися:

  • порушення менструальної функції;
  • біль, печіння і дискомфорт при сечовипусканні;
  • виділення з піхви;
  • хворобливі і неприємні відчуття під час інтимної близькості;
  • зміна зовнішнього вигляду статевих органів, молочних залоз;
  • неможливість запліднення або невиношування вагітності;
  • кровотеча, не пов'язана з менструацією.

Профілактичні огляди гінеколога важливі для збереження жіночого здоров'я. Вони допомагають виявити захворювання, які протікають безсимптомно і здатні приводити до серйозних проблем. У дитячому віці профогляди допомагають діагностувати вроджені та набуті вади будови статевих органів, хвороби сечостатевої системи. У підлітковому – затримку статевого розвитку, порушення менструальної функції, захворювання молочних залоз та ін.

Крім профогляду, який потрібно проходити кожні півроку, жінкам з 16-річного віку рекомендується щорічне УЗД органів малого таза.

Жіночі лікарі в «ОН Клінік Ужгород»

У нашому медичному центрі прийом ведуть гінекологи Шмаргович Надія Степанівна і Гарчар Майя Павлівна.

Гарчар М. П. – акушер-гінеколог першої категорії зі стажем роботи понад 16 років. Майя Павлівна у 2002 році закінчила Ужгородський національний університет за спеціальністю «Лікувальна справа», працювала акушером-гінекологом в Ужгородській районній лікарні. У 2017 році їй було присвоєно першу категорію. З 2021 року Гарчар Майя Павлівна приймає пацієнток в «ОН Клінік Ужгород».

Жіночий лікар. Коли і куди потрібно звертатися , фото-1

Шмаргович Н. С. – акушер-гінеколог вищої категорії зі стажем роботи 20 років. Надія Степанівна є випускницею Ужгородського національного університету. З 2003 року вона працювала за фахом в Ужгородській районній лікарні. У 2018 році Шмаргович Н. С. була присвоєна вища лікарська категорія. З 2019 року Надія Степанівна працює в медцентрі «ОН Клінік Ужгород».

Пацієнтки відзначають високий професійний рівень наших гінекологів, привітне і доброзичливе ставлення до відвідувачів, прагнення допомогти у вирішенні проблем із жіночим здоров'ям.

Гінекологія в «ОН Клінік Ужгород»: переваги звернення

Медичний центр «ОН Клінік Ужгород» має сучасну технічну базу і кваліфікованих фахівців. У нас пацієнтки можуть пройти профілактичний огляд гінеколога, діагностичні та лікувальні процедури, спрямовані на збереження жіночого здоров'я. Пацієнтів приймаємо з 18 років.

Прийом проходить за попереднім записом, в комфортних умовах і без черг. Перевага віддається сучасним малоінвазивним способам лікування.

Записатися до жіночого лікаря можна по телефону 0 800 30 77 33 або в будь-який час доби на нашому сайті.

На правах реклами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#он клінік #гінеколог #жіноче здоров'я #огляд гінеколога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...