• Головна
  • Ужгородців запрошують до участі у конкурсі молодіжних ініціатив
18:59, 21 травня 2021 р.

Ужгородців запрошують до участі у конкурсі молодіжних ініціатив

Ужгородська міська рада продовжує строк приймання конкурсних пропозицій на участь у конкурсі молодіжних ініціатив до 20 червня 2021 року.

Нагадуємо умови та порядок проведення конкурсу: Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу. Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс декілька конкурсних пропозицій.

Пріоритетні завдання на які мають бути спрямовані конкурсні пропозиції:• відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадянської свідомості і активної позиції молоді;• підтримка ініціатив молоді, створення умов для її творчого і духовного розвитку, інтелектуального самовдосконалення;• популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді;• проведення заходів, спрямованих на здобуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти;• проведення заходів, спрямованих на підтримку та соціальну інтеграцію внутрішньо переміщених дітей та молоді;• забезпечення самозайнятості молоді тощо.

Термін реалізації проєкту – до 01 грудня 2021 року. Граничний обсяг фінансування одного проєкту – 25 тис. грн.

Конкурсна пропозиція повинна містити: 1) заяву про участь у конкурсі, складену за формою, що затверджена рішенням виконкому 14.04.2021 № 160, із зазначенням найменування інституту громадянського суспільства та назви програми (проєкту, заходу) за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності) згідно з додатком 1 до положення про проведення конкурсу молодіжних ініціатив; 2) опис програми (проєкту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), за формою, що затверджена рішенням виконкому 14.04.2021 № 160.

Опис програми (проєкту, заходу) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), інформацію про цільову аудиторію, залучену до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), детальний розрахунок витрат та джерела фінансування згідно з додатком 2 до положення про проведення конкурсу молодіжних ініціатив; 3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу); 4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Організації, які бажають конкурсні пропозиції, мають можливість це зробити з 20.04. по 20.05.2021 року включно.

Положення про проведення конкурсу молодіжних ініціатив затверджене рішенням виконавчого комітету 14.04.2021 № 160 можна переглянути за посиланням https://cutt.ly/vvOJBuF

Пропозиції подавати на електронну адресу [email protected] та в друкованому вигляді – м. Ужгород, пл. Поштова, 3, управління у справах культури, молоді та спорту, каб. 412.

Довідки за тел. 63-04-01

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #участь #молодь #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...