Новини компаній
13:30, 19 травня 2021 р.

Популярні питання про glo

Новини компаній
Популярні питання про glo, фото-1

На правах реклами.

glo призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Пристрої для нагрівання тютюну glo – це девайси, в основі роботи яких лежить унікальна технологія індукційного нагрівання. Продукція бренду призначена тільки для повнолітніх споживачів тютюну і нікотину. Оскільки нагрівач тютюну є новим продуктом на ринку, у багатьох зацікавлених користувачів виникає ряд питань, що стосуються цих пристроїв. Ми постараємося відповісти на найпопулярніші з них, а більш детальну інформацію ви зможете отримати, відвідавши сайт бренду – https://myglo.com.ua/ru/pages/faq.

Що таке glo і як він працює

Разом із пристроями glo можна використовувати тільки спеціально призначені для них тютюнові стіки*. У них знаходиться добірний тютюн Вірджинія, який був спеціальним чином оброблений і підготовлений для нагрівання. Він повністю розкриває свій багатогранний смак і аромат у процесі індукційного нагрівання. Всередину пристрою, у внутрішню циліндричну камеру, потрібно вставити стік, який буде нагріватися спеціальним індуктором за допомогою магнітного поля. Технологія дозволяє нагрівати стік до 245° у стандартному режимі (280° в режимі Буст), внаслідок чого з тютюну виділяється насичений нікотином аерозоль. Оскільки тютюн не спалюється, утворення попелу і диму не відбувається**, а запах під час сеансу менш виражений***.

Що потрібно для використання glo

Спеціально для glo були розроблені тютюнові стіки, адже разом із ними девайси працюють максимально ефективно і правильно. Використовувати замість стіків сигарети або інші тютюнові вироби не можна – це може зіпсувати нагрівач тютюну і стати причиною негативного досвіду від користування девайсом.

Для кожного пристрою призначені свої стіки:

  • Для glo pro створені тютюнові стіки формату нано, за допомогою яких користувач пристрою може отримати делікатний смак і аромат тютюну.
  • Разом із glo hyper потрібно використовувати стіки нового формату, в якому на 30% більше тютюну, ніж у форматі нано. Це забезпечує більш яскравий і насичений тютюновий смак.

Через кожні 20 сесій нагрівальну камеру пристрою необхідно прочищати спеціальною щіткою, щоб видалити залишки тютюну та інші забруднення. При цьому девайс потребує періодичної зарядки акумулятора від мережі. Якщо користувач використовує пристрій за призначенням, повністю зарядженої акумуляторної батареї вистачає до 20 послідовних сеансів****.

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

**** При повністю зарядженому акумуляторі і може відрізнятися залежно від поведінки споживача.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...