![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
19:16, 1 квітня 2021 р.
Ужгородця, який встромив ножа жінці у груди, взяли під варту
За доводами прокурора Ужгородської окружної прокуратури 33-річного місцевого мешканця взято під варту без можливості внесення застави за підозрою у заподіянні тяжкого тілесного ушкодження своїй співмешканці (ч. 1 ст. 121 КК України).
Встановлено, що громадянин на ґрунті ревнощів наніс жінці удар кухонним ножем у грудну клітку. Інцидент трапився за місцем проживання пари в Ужгороді. Із проникаючою раною потерпілу госпіталізували до реанімаційного відділення одного з медичних закладів міста.
Досудове розслідування у провадженні триває і здійснюється працівниками місцевого відділення поліції за процесуального керівництва ужгородських прокурорів.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, пише Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.
Читайте також: Від 3-7 років ув'язнення загрожує контрабандисту, який намагався провезти в Україну холодну зброю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
3
09:52, 19 липня
84
07:29, 17 липня
live comments feed...