
11:14, 8 березня 2021 р.
Юрій Яцина: «Маючи позитивний тест на коронавірус, закарпатці гуляють по місту!»
Про це йдеться у дописі Закарпатської обласної державної адміністрації.
Юрій Яцина: «Схаменіться нарешті! Наприкінці тижня медичну систему чекає колапс!»
Головний лікар обласної клінічної лікарні ім. А. Новака звернувся до мешканців Закарпаття під час брифінгу в облдержадміністрації.
«Сьогодні у нашому закладі лежать 120 пацієнтів, які потребують кисневої терапії. 60 з них повинні лежати в реанімації. А в самій реанімації у нас всього 6 ліжок і розширити її неможливо. Щодня у нашому закладі використовують 25-30 кисневих балонів, зранку у нас залишалося всього 5. Цього вистачить години до 16-ї не більше. І що скажете мені з цим робити? Як рятувати життя?
Знаю випадки, коли люди, маючи позитивний тест на коронавірус, гуляють по місту, ходять у магазини, зустрічаються з родичами і поширюють так хворобу. Схаменіться нарешті!
- "Мені байдуже, чи вірите ви в цю недугу! Ми з моїми колегами опираємося на доказову медицину. І щодня зустрічаємося зі смертю. Просто одягніть маску, дотримуйтеся дистанції – це ж не так важко! Допоможіть нам, бо наприкінці тижня будемо мати колапс!» - сказав Юрій Яцина.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...