• Головна
  • "Команда Балоги", "ОПЗЖ" та "За майбутнє" блокували зарплати освітянам до жовтня 2021 року
13:29, 28 січня

"Команда Балоги", "ОПЗЖ" та "За майбутнє" блокували зарплати освітянам до жовтня 2021 року

Слово і Діло

Слово і Діло

Освітяни нового Мукачівського району могли залишити без виплат по заробітній платі до жовтня 2021 року, пише Zak-insider.

Так, 21 січня 2021 року із 42 депутатів Мукачівської районної ради в залі зареєстровані лише 20, решта вирішили просто бути присутніми, але без реєстрації на засіданні з метою блокування будь-яких рішень районної ради. Це обранці від партії Андрія Балоги, Опозиційної платформи та олігархічного проєкту Коломойського “За майбутнє”.

Одне з найнагальніших питань на порядку денному є передання майна у власність новоутворених та обраних територіальних громад.

Однак, позаяк представники партії “Команда Андрія Балоги”, “ОПЗЖ” та “За майбутнє” відмовляються виконувати свої депутатські обов’язки, такі рішення прийняти неможливо через відсутність необхідної кількості голосів, яка має становити просту більшість від числа новообраного депутатського корпусу районної ради.

Не реєструвались на засіданні депутати від партії “Команда Андрія Балоги”, “ОПЗЖ” та “За життя”.

Це: Марія Бігун, Віталія Бігунець, Анжела Візанті, Михайло Васильович Гарапко, Юрій Годя, Аттіла Гануляк, Віктор Дерев’яник, Ерік Дрогобецький, Василь Ілов, Євген Качур, Оксана Комар, Євгенія Кондря, Михайо Лабош, Тарас Матушак, Світлана Муха, Ольга Паламарчук, Іван Паук, Микола Паук, Анатолій Сушанін, Василь Фітас, Наталія Шпонтак, Ігор Щербей.

Каменем спотикання стало обрання головуючого на засіданні районної ради. У цьому питанні Команда Балоги наполягала виключно на їх представнику, хоча їх коаліція в раді складає тільки половину голосів без необхідної більшості.

Через такі політичні амбіції заблоковані важливі питання з передання майна районної у власність новоутворених та обраних територіальних громад. Це у свою чергу блокує можливість нарахування зарплат освітянам, позаяк навчальні заклади не передані до ОТГ, то керівництво громади немає юридичної можливості нараховувати їм будь які кошти.

Недосягнення консенсусу у роботі раді тягнула за собою перевобири, які можливі тільки у жовтні 2021 року. До цього часу б усі освітяни залишалися б без зарплат через політичні амбіції коаліції Балоги.

Ситуація змінилася тільки сьогодні, коли на засіданні районної ради представник партії “Слуга народу” поступився головуванням на засіданні, щоб розблокувати прийняття вкрай важливих рішень для нового району.

Роман Тарабій:

Я, як Керівник фракції ПП “Слуга Народу”, передав право головувати на засіданні представнику ПП Команда Андрія Балоги в обмін на те, аби депутати від цієї політичної сили прийняли участь в голосуваннях.

Після цього депутати від КАБу, ОПЗЖ і ПП “За майбутнє” погодилися розглядати питання порядку денного.

Сесія нарешті розпочала свою роботу.”

"Команда Балоги", "ОПЗЖ" та "За майбутнє" блокували зарплати освітянам до жовтня 2021 року, фото-1

Тож жителі Мукачівщини, Свалявщини, Воловеччини, освітяни новоутвореного Мукачівського району, працівники соціальної сфери мають наглядний приклад того, як обіцянки політиків розходяться з їх реальними діями. Коли три партії були готові залишити усіх без зарплат до можливих перевиборів, які не можна призначити раніше жовтня 2021 року.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мукачівська райрада #блокування #рішення #освітяни
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...