• Головна
  • Перевірте себе: оприлюднили онлайн-тести ЗНО з попередніх років
12:43, 11 січня 2021 р.

Перевірте себе: оприлюднили онлайн-тести ЗНО з попередніх років

Scott Graham / Unsplash

Scott Graham / Unsplash

Випускники, які будуть складати зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році, можуть підготуватися до тестування. В мережі з’явилися онлайн-тести ЗНО попередніх років, які учні можуть скласти з будь-якого предмету, передає 24 канал.

Так, можна скористатися безкоштовним сервісом "ЗНО-онлайн", який розробило видання Osvita.ua. Там розміщено понад 300 тестів, які складали абітурієнти під час основної та додаткової сесій ЗНО, а також сесій пробного тестування 2009-2020 років.

Виконати тестові завдання на сайті можна максимально наближено до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, який мають абітурієнти під час проходження реального ЗНО.

Окрім того, після кожного виконаного тесту ЗНО надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах.

Glenn Carstens-Peters / Unsplash

Тестові завдання української мови та літератури, математики, історії України та географії розподілені за темами для більш зручної підготовки. Обравши певний тематичний розділ, учні можуть перевірити свою готовність з усіх змістових блоків.

А все для того, аби легко дізнатися, які розділи засвоєні гірше, щоб приділити їм особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Скласти онлайн тести ЗНО з попередніх років можна за посиланням.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з кожного навчального предмета, ознайомитись із видами завдань та визначити час для тестування.

Окрім того, до більшої частини завдань з української мови та літератури, математики, історії України, біології та географії додані коментарі провідних фахівців з питань підготовки до ЗНО.

Читайте також: Вступ у 2021 році: деталі, дати та нові умови, які чекають на абітурієнтів

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно #реєстрація #2021 #онлайн #тест
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...