• Головна
  • Від ускладнень коронавірусу помер знаний доцент УжНУ Степан Бобинець
16:12, 15 грудня 2020 р.

Від ускладнень коронавірусу помер знаний доцент УжНУ Степан Бобинець

У понеділок, 14 грудня, у лікарні після кількатижневої мужньої боротьби з COVID-19 перестало битися серце викладача УжНУ, сумлінного науковця, завідувача кафедри французької мови і зарубіжної літератури – доцента Степана Степановича Бобинця. Цю сумну звістку повідомив декан факультету іноземної філології Михайло Рошко.

Від ускладнень коронавірусу помер знаний доцент УжНУ Степан Бобинець, фото-1

Степан Бобинець народився 13 липня 1945 року у селі Ізки на Міжгірщині. Закінчив відділення німецької мови і літератури факультету романо-германської філології Ужгородського державного університету у 1967-му році. З того часу працював викладачем спочатку німецької мови на кафедрі іноземних мов, а згодом – викладачем зарубіжної літератури на кафедрі французької мови і зарубіжної літератури. Паралельно працював на обласному радіо і був редактором університетської газети «Радянський студент».

У 1983-му році Степан Степанович захистив кандидатську дисертацію по творчості Фрідріха Шіллера, а у 1987-му – отримав наукове звання доцента кафедри іноземних мов. У 1986-му році був обраний деканом факультету романо-германської філології, і в цілому пропрацював на цій посаді чотири строки: з 1986-го – до 2006-го. Останні 5 років працював на посаді завідувача кафедри французької мови і зарубіжної літератури. Загалом у нього 53 роки науково-педагогічного стажу, і всі – у стінах рідного факультету.

“Його пари були глибоко наповнені любов’ю до світової літератури, які не забуде ніколи жоден студент і випускник факультету іноземної філології.. А нам, колегам, буде дуже бракувати старшого досвідченого колеги, наставника, товариша і порадника. Та пам’ять про Степана Степановича навіки залишиться в наших серцях…”, – зазначив Михайло Рошко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ужну #коронавірус #смерть
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...