• Головна
  • На Закарпатті за 11 місяців працевлаштовано 136 осіб із інвалідністю
10:04, 3 грудня 2020 р.

На Закарпатті за 11 місяців працевлаштовано 136 осіб із інвалідністю

За цей період працевлаштовано за сприянням державної служби зайнятості 136 осіб з інвалідністю, з яких 18 осіб - до надання статусу безробітного.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 21 особу з інвалідністю.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-листопаді 2020 року проходили 24 особи з інвалідністю, з них 22 особи були працевлаштовані.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю.Спеціалісти центрів зайнятості здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей.

Профорієнтаційні послуги з початку року отримали 723 безробітних з інвалідністю.

Станом на 1 грудня 2020 року статус безробітного мали 348 осіб з інвалідністю, з них 299 осіб отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) становила 75 одиниць, повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатському обласному центрі зайнятості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини #Працевлаштування #Закарпаття #Центр зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...