Устаткування для виробників взуття

Сучасний ринок виробництва взуття – дуже складний і багатогранний. Виробники взуття в Україні сьогодні зіткнулися з такими проблемами, як подорожчання сировини, висока конкуренція, низький попит і проблеми з кадрами. Китайські конкуренти з низькою ціною і низькою якістю взуття, європейські виробники з високими показниками якості заповнили ринок найрізноманітнішим товаром. Крім цього, саме виробництво – це складний багаторівневий процес, в якому задіяні висококваліфіковані фахівці і професійне обладнання. Виробник повинен бути модельєром-дизайнером, розбиратися у виробництві, знайти підхід до кожного співробітника, що в результаті дає позитивний ефект.

Взуттєве виробництво в Україні представлено такими сегментами, як:

  • дитяче взуття;
  • спортивне взуття;
  • жіноче модельне і повсякденне взуття;
  • чоловіче модельне і повсякденне взуття;
  • спецвзуття (ортопедичне, військове, танцювальне).

Від типу взуття, що виготовляється, залежить складність виробництва. Але у кожної галузі є свої особливості і складності.

Технологія виробництва взуття

Основне завдання взуттєвого обладнання – це підготовка заготовки, формування і з'єднання всіх деталей. Використання якісних матеріалів, перевірених технологій і обладнання є запорукою успіху. Залежно від типу продукції та сировини, з якої виготовляється взуття, використовують різне обладнання. Автоматизація виробництва – це висока швидкість виробництва, надійність і якість виконаної роботи.

Як вибрати обладнання від перевіреного постачальника

Знайти перевіреного постачальника обладнання для виробництва взуття – це гарантія стабільної роботи всього підприємства. Якщо з ладу вийде машина, що відповідає за один з процесів, то станеться збій у всьому виробництві. В подальшому це призведе до зниження кількості виготовленого товару і зростання збитків.

Компанія NGS пропонує як машини для одного з типів робіт, так і цех під ключ у цілому. Робота на обладнанні NGS дозволить Вам поліпшити якість продукції, збільшити продуктивність і знизити виробничі витрати.

Устаткування для виробників взуття, фото-1

Обладнання для виробництва взуття NGS – це просте управління, безпека, стабільність роботи і висока продуктивність. Але при виборі обладнання не варто зупинятися тільки на ціні. Також необхідно звернути увагу на гарантію, сервіс, встановлення та підключення. Важливим аспектом є наявність витратних матеріалів і запасних частин на обладнання.

Переваги співпраці з NGS:

  • до 5 років гарантії, розширеної на все обладнання. Стандартна гарантія на машини з виробництва взуття становить 1 рік. Додатковий сервіс поширюється на ходові робочі вузли і деталі.
  • безкоштовне навчання персоналу. Технічна підтримка, консультація і навчання персоналу входять у вартість придбання обладнання. Тепер немає необхідності шукати високооплачуваних фахівців для управління машиною – комплексне навчання і консультація допоможуть швидко освоїти технологію.
  • машини з виробництва взуття мають японські вбудовані електронні вузли. Електронні вузли, які використовуються в машинах з виробництва взуття, виготовлені за японськими технологіями, що дозволить збільшити термін роботи обладнання.
  • бізнес з виробництва взуття під ключ. В асортименті NGS представлено близько 250 видів машин по виробництву взуття. Формування автоматизованої лінії по виробництву взуття дозволить Вам швидко увійти в виробничий процес. Фахівці компанії NGS в залежності від типу продукції, що виробляється, підбирають машини під виробництво різного взуття.
  • доставка по Україні. Поставка взуттєвого обладнання здійснюється зі складу або з найближчого шоу-руму NGS. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
26 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі