• Головна
  • День з "Ощадбанком" пройшов в Ужгороді: говорили про доступні кредити (ФОТО)
08:30, 18 вересня 2020 р.

День з "Ощадбанком" пройшов в Ужгороді: говорили про доступні кредити (ФОТО)

День з "Ощадбанком" пройшов в Ужгороді: говорили про доступні кредити (ФОТО)

«День Ощадбанку» для всіх охочих провели у "Відкритому Офісі" при Закарпатській ОДА. 

Працівники державного банку надали інформацію щодо Державної програми підтримки малого та середнього бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%». Згідно з умовами програми, фізична особа-підприємець може отримати кредит до 3 млн грн на 5 років. Також розказали про програму «Звісно, 9,99 %» для державних службовців. Це кредит на придбання житла із рекордно низькою відсотковою ставкою. І ця мінімальна ставка діятиме протягом усього періоду дії договору.

Меморандум про співпрацю Закарпатської обласної державної адміністрації з «Ощадбанком» підписали голова Закарпатської ОДА Олексій Петров та Степан Німчук, начальник філії «Закарпатське Обласне Управління АТ Ощадбанк». Меморандум передбачає сприяння та популяризацію програм  державного банку органами державної влади та місцевого самоврядування.

Олексій Петров: «Ми дякуємо за плідну співпрацю «Ощадбанку», з яким працюємо вже не один рік. Сподіваємося, наші працівники зможуть й надалі користуватися вигідними програмами від Ощадбанку, зокрема, отримувати доступні й вигідні кредити на житло».

Також працівники банку розказали про дію інших державних програм. Вікторія Лашкай, начальниця відділу мікрокредитування, провела презентацію «Програми фінансової державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва», запровадженої за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України, з метою спрощення доступу мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування «Доступні кредити 5-7-9».

А Марина Заяць, заступник начальника відділу роздрібного кредитування відділу роздрібного кредитування зосередила увагу аудиторії на програмі «Звісно, 9,99%», оскільки на зустрічі були присутні державні службовці, представники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та державних установ.

За словами Марини Заяць саме вони можуть скористатися даною програмою. Окрім програми «Звісно, 9,99%» було презентовано також інші програми на придбання житла, згідно умов яких кредит може отримати кожен бажаючий, незалежно від місця роботи, а саме: «Звісно,15», «Звісно, зручно», «Звісно, житло».

Розповіли також про найвигідніші умови автокредитування від Ощадбанку та ознайомили з нашими ключовими партнерами - дилерами та автосалонами. Оскільки тема енергозбереження та альтернативних джерел енергії є наразі дуже актуальною, до уваги слухачів також були презентовані програми «Звісно, Еко» та «теплі» кредити.

Сайт міста Ужгород

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА #Закарпаття #Населення #Ощадбанк #Суспільство #Гроші #Кредити
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...