11:00
Вчора
Патрульні продовжують реагувати не тільки на порушення, які помічають безпосередньо під час патрулювань, а й на звернення громадян через групи "Безпечне місто Ужгород" та "Безпечне місто Мукачево", інформує Патрульна поліція Закарпатської області.
На цьому відео лише кілька прикладів притягнення до відповідальності порушників ПДР. Патрульні розшукали учасників подій та склали відповідні адмінматеріали.
Читайте також: Патрульні перевіряють навчальні заклади на дотримання карантинних заходів безпеки (Фото)
Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram