• Головна
  • Закарпатським контрабандистам не дали переправити тютюн квадрокоптером до Угорщини (ФОТО)
08:37, 11 вересня 2020 р.

Закарпатським контрабандистам не дали переправити тютюн квадрокоптером до Угорщини (ФОТО)

Спробу переміщення тютюнової контрабанди за допомогою малого літального апарату було викрито спільною міжвідомчою групою у складі співробітників внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби, Берегівського відділу Нацполіції та управління стратегічних розслідувань ГУ НП в Закарпатській області.

У ході реалізації оперативної інформації, на околиці села Грабарово, на відстані 1 км від кордону, правоохоронці заскочили «на гарячому» контрабандистів, які саме, збирались переправляти до сусідньої Угорщини пакунки з тютюном за допомогою потужного квадрокоптера.

Зрозумівши, що їх незаконну оборудку викрито, зловмисники втекли, покинувши свої на місці автомобіль «ВАЗ 2107» на українській реєстрації, квадрокоптер, ноутбук, пульт керування та пакунки з 1400 пачками сигарет.

Виявлені предмети правоохоронці вилучили. Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Закарпатським контрабандистам не дали переправити тютюн квадрокоптером до Угорщини (ФОТО), фото-1
Закарпатським контрабандистам не дали переправити тютюн квадрокоптером до Угорщини (ФОТО), фото-2
Закарпатським контрабандистам не дали переправити тютюн квадрокоптером до Угорщини (ФОТО), фото-3
Закарпатським контрабандистам не дали переправити тютюн квадрокоптером до Угорщини (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#контрабанда #квадрокоптер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...