Все що потрібно знати туристам про валюту

Якщо ви зібралися за кордон на відпочинок або в подорож, вам знадобляться місцеві гроші, оскільки не скрізь приймають долари або євро, і вже тим більше гривні. На жаль не завжди можна в Україні або інших країнах СНД здійснити обмін валют Чернівці, яка вам потрібна, а доводиться використовувати проміжну загальносвітову, тобто спочатку купувати вдома долари або євро, а потім вже в країні відпочинку міняти їх на місцеву. І до речі, навіть якщо ви і знайдете вдома валюту тієї країни, яка вам потрібна, це зовсім не означає, що ви отримаєте хороший курс валют Чернівці, а скоріше навпаки. На жаль, курси валют в Чернівцях, які вважаються непопулярними дуже невигідні, і частіше ви менше втратите, якщо спочатку обміняєте рублі на долари в Обміннику Чернівці.

Обмінка Чернівці завжди пропонує своїм кліентам кращій курс долара чернівці! Вам варто скористатися цією пропозицією!

Тому перше правило - не брати за кордон гривні в ті країни, де гривнями не можна розплатитися!

І правило друге - не купувати вдома іншу валюту, крім долара або євро!

Виняток, якщо ви можете придбати потрібну вам валюту не через банки і обмінні пункти, а обміняти її по розумному курсу долара чернівці у друзів, наприклад, якщо у них залишилася потрібна вам валюта після відпочинку.

Як поміняти валюту вигідніше?

Курс валют в чернівцях на сьогодні постійно скаче і майже не передбачуваний, тому вигадати хороший курс зараз складно, тут скоріше важливо везіння, ніж точний розрахунок. Проте, хоч трохи зробити обмін в obmenka більш вигідним можна:

Перш за все, не міняйте в першому-ліпшому банку. На жаль, в найбільшому українському державному банку курси обміну вкрай невигідні, але можна легко дізнатися поточні курси по різних банках в вашому місті онлайн і вибрати кращий, щоб не мотатися по обмінних пунктах.

Також трохи вигадати можна при обміні онлайн. Інтернет-банки багатьох українських банків сьогодні дозволяють відкрити рахунок у валюті і поміняти гроші з вашого поточного рахунки гроші прямо в Інтернеті. Потім поміняна сума знімається через касу або банкомат без комісії.

Деякі банки тепер стягують додаткову комісію при обміні невеликих сум. Наприклад, один з великих банків утримує 250 гривень комісії при обміні сум до 300 доларів або євро. Щоб уникнути цієї комісії, плануйте обмін відразу необхідних сум для поїздки, щоб не довелося потім «доменівать».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
5 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі