
10:50, 5 серпня 2020 р.
Убивцю 36-річного священника із Закарпаття знайшли на Донеччині (ФОТО)
Працівники карного розшуку Національної поліції України спільно з колегами розкрили цинічне вбивство, передає Depo.Хмельницький за інформацією відомства в Telegram-каналі.

Наприкінці липня на “102” надійшло повідомлення про те, що неподалік автобусної зупинки одного з сіл Летичівського району Хмельницької області виявлено тіло неопізнаного чоловіка 30-35 років на стадії розкладання.
Проведеними першочерговими заходами поліцейські Хмельниччини виявили ознаки насильницької смерті та відкрили кримінальне провадження за кваліфікацією “умисне вбивство”.
У подальшому, оперативники встановили особу вбитого, яким виявився 36 річний житель Закарпатської області – священослужитель УПЦ, що зник напередодні.
Розшуковими заходами крок за кроком відновлено місцеперебування та шлях пересування потерпілого та встановлено особу підозрюваного – раніше неодноразово судимого за вчинення злочинів проти власності.
Чоловіка, що цинічно вбив і залишив в лісі тіло священнослужителя, затримали працівники УКР ГУНП в Донецькій області в повній співпраці з співробітниками УКР ГУНП в Хмельницькій області із особистими речами потерпілого в м. Дружковка Донецької області.
Зловмисник у скоєному зізнався. Тривають слідчі дії. Реальні мотиви та обставини події встановлюються.
Нагадуємо, на Ужгородщині від побиття померла мати п’ятьох дітей: у злочині підозрюють співмешканця
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:27, 26 вересня
12
22:18, 18 вересня
42
14:54, 16 вересня
11
22:26, 18 вересня
10:25, 26 вересня
6
live comments feed...