• Головна
  • 23 тисячі українських випускників шкіл не знають української мови і історії України
13:20, 28 липня 2020 р.

23 тисячі українських випускників шкіл не знають української мови і історії України

Так, зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходило 30 червня 2020 року і стало найчисленнішим тестуванням, так як для вступу до українських ВНЗ, потрібен сертифікат з цих предметів. Участь у тестуванні взяли 275 000 дітей. Повідомляє Перший діловий телеканал.

Іспит є єдиним обов'язковим тестом для всіх вступників. Максимальна рейтингова оцінка, яку можна отримати з цього предмету - 104 бали. При цьому граничний бал - 22. Якщо випускник набрав 21 бал, вважається, що він вже не склав ЗНО.

В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли, що в цьому році тест з української мови провалили 8,32% випускників, тобто близько 23 000 дітей.

Схожі результати з історії України. 13,19% дітей з 178714, які взяли участь в тестуванні, провалили ЗНО. Максимально з цього предмету можна було отримати 94 бали. Граничний бал з історії України був 25.

Нагадаємо, що в Українському центрі оцінювання якості освіти заявили, що в 2020 році абітурієнтів з максимальними балами ЗНО може бути набагато більше, ніж в 2019 році.

Фахівці прийшли до висновку, що причиною цього стало зниження порогових балів, що дозволяють вступити до вищих навчальних закладів України.

Нагадуємо, Ужгородка на ЗНО з англійської мови отримала 200 балів (ВІДЕО)

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно #українська мова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...