• Головна
  • Неподалік Солотвина виявили незаконний видобуток гравію
10:40, 2 липня 2020 р.

Неподалік Солотвина виявили незаконний видобуток гравію

Неподалік від кордону, на околиці населеного пункту Солотвино, правоохоронці виявили вантажний автомобіль марки «Камаз», кузов якого був наповнений гравієм.

Факт незаконного видобутку гравію виявила учора спільна міжвідомча група у складі прикордонників відділу «Тячів» і оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону та співробітників басейного управління водних ресурсів річки Тиса.

Неподалік Солотвина виявили незаконний видобуток гравію, фото-1

Дозвільних документів на видобування корисних копалин у водія не було, також чоловік не зміг пояснити й походження гравію. У результаті подальшого огляду місцевості, складом міжвідомчої групи було встановлено місце незаконної розробки та видобутку природних ресурсів поблизу якого знаходився екскаватор.

Неподалік Солотвина виявили незаконний видобуток гравію, фото-2

Про виявлення ознак злочину передбаченого ст. 240 ККУ «Порушення правил охорони або використання надр» та ст. 239-1 «Забруднення або псування земель» направлено повідомлення до ГУ НП у Закарпатській області, - повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон на своїй сторінці у фейсбук.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Читайте також: Застілля на 500 метрів: у Празі відсвяткували завершення карантину рекордним гулянням (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#солотвино #гравій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Нацполіція викрила міжнародний шахрайський call-центр, який під виглядом «юридичної допомоги» привласнював кошти громадян Центральної Азії та Європи
На Закарпатті вилучили із сім'ї дівчинку, яка жебракувала на АЗС
Завтра на деяких вулицях в Ужгороді буде перекрито рух транспорту
Заволодіння коштами при реконструкції капітального ремонту поліклініки в Ужгороді для розміщення ВПО – повідомлено про підозру підряднику та службовцю міськради
Оголошення