• Головна
  • У Мукачеві учасники АТО та ООС зможуть отримати 50 тисяч на власні бізнес-проекти
12:59, 26 червня 2020 р.

У Мукачеві учасники АТО та ООС зможуть отримати 50 тисяч на власні бізнес-проекти

Оголошено конкурс проектів з надання одноразової фінансової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції, учасникам операції об’єднаних сил.

У Мукачівській ОТГ в рамках Програми додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської обєднаної територіальної громади на 2020-2022 роки оголошений конкурс проектів з надання одноразової фінансової допомоги для відкриттявласної справи учасникам антитерористичної операції, учасникам операції об’єднаних сил.

Основні вимоги до проектів є соціальна підтримка демобілізованих учасників антитерористичної операції, учасників операції обєднаних сил, дотримання рівних прав і можливостей учасників, а також відповідність актуальним проблемам громади.

Розмірдопомоги складає 50 тисяч гривень.

Термін для надання необхідних документів розпочнеться з 1 липня і триватиме до 3серпня 2020 року.Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні подати визначений Програмою перелікдокументів. Це:

- копія паспорта громадянина України заявника;- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податківзаявника;- довідка про відкриття рахунку в банку;- копія документа особи, що підтверджує статус учасника антитерористичної операції,учасника операції об’єднаних сил.- заповнена відповідна інформація згідно форми в засканованому до публікації додатку.

Заявником можуть бути надані інші документи, пов’язані з реалізацією проєкту.

Документи просимо надавати в Центр адміністративних послуг Мукачівської міської ради за адресою ( м.Мукачево, пл.Духновича, 2.)

З усіх питань за консультаціями можна звернутись, написавши повідомлення на нашій сторінці або за номерами телефонів – 5-42-90, 2-30-63, 0503666050, - повідомили в Мукачівській міькій раді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мукачево
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...