• Головна
  • На Закарпатті розпочалось зовнішнє незалежне оцінювання: як проходить ЗНО (ФОТО)
17:46, 25 червня 2020 р.

На Закарпатті розпочалось зовнішнє незалежне оцінювання: як проходить ЗНО (ФОТО)

Сьогодні, 25 червня, розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року. Першим предметом цьогорічного тестування є математика.

Підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання на території області відбувалася згідно з чинними документами Міністерства освіти і науки України, Українського та Івано-Франківського регіонального центрів оцінювання якості освіти, розпорядженнями голови облдержадміністрації від 29.11.2019 № 672 „Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році” та 15.06.2020 № 308 „Про здійснення організаційних заходів із проведення у 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування”, а також рядом наказів департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

У проведенні ЗНО-2020 кардинальних змін порівняно з минулим роком не відбулося. Однак постанова Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 ,,Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів”, доручення Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. від 28 травня 2020 року № 18243/8/1-20 за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.05.2020, Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24, внесли суттєві застереження, які вимагають зберегти життя і здоров’я здобувачів освіти та залучених до проведення ЗНО працівників.

Підписаний 18 червня 2020 року Президентом Володимиром Зеленським Закон України надав можливість звільнити від проходження державної підсумкової атестації (ДПА) у будь-якій формі здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році. Водночас вони мають право пройти атестацію за власним бажанням. Випускникам, які не бажають проходити ДПА, заклади мають видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатки до них із записом ,,звільнений(а)” у відповідній графі бланку додатка. При цьому здобувачі освіти, які претендували на Золоту або Срібну медаль, мають право отримати такі медалі без проходження ДПА. Додатково наголошуємо: Закон не звільняє від проходження ЗНО здобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

У цьому році зовнішнє оцінювання проводиться із 11 предметів: математики, української мови і літератури, англійської, німецької, іспанської, французької мов, історії України, біології, фізики, географії, хімії.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають право на складання тестів не більше як із чотирьох навчальних предметів.

ЗНО-2020 проходитиме у терміни з 25 червня до 17 липня – основна сесія та з 23 липня до 11 серпня 2020 року – додаткова сесія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно #математика #закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...