• Головна
  • «Запитайте у лікаря»: ужгородські стоматологи відповідають на актуальні питання
17:30, 22 червня 2020 р.

«Запитайте у лікаря»: ужгородські стоматологи відповідають на актуальні питання

Лікарі однієї із стоматологічних клінік міста вирішили регулярно надавати відповіді на найпоширеніші запитання пацієнтів, які задають на первинних консультаціях, і розвіяти побоювання та міфи.

Без сумніву, однією з актуальних тем як для дорослих, так і маленьких пацієнтів, залишається тема брекетів.

Брекети допоможуть виправити прикус та отримати рівну і гарну посмішку. Перед початком лікування брекетами у людей завжди виникає багато питань: як обрати брекети для себе, навіщо потрібно виправляти прикус, яка вартість? Довіримося експертній думці лікарів Клініки сімейної стоматології. На запитання відповідає стоматолог-ортодонт Василь Стойка, який вже подарував ідеально рівну посмішку понад 3 тисячам пацієнтів за останні 5 років.

 «Запитайте у лікаря»: ужгородські стоматологи відповідають на актуальні питання, фото-1

Приємна посмішка завжди викликає прихильність оточуючих, а нерівні зуби, навпаки, змушують людей соромитися своєї посмішки. То справа тільки в естетиці?

На жаль, неправильний прикус не обмежується лише естетичними недоліками. Мало хто знає, що неправильне розташування зубів може бути причиною головного болю, захворювань шлунку, гострих респіраторно-вірусних захворювань, отитів, гайморитів і синуситів.

Що таке брекети?

У сучасній стоматології для корекції зубного ряду, патології прикусу широко застосовуються ортодонтичні незнімні конструкції - брекети (від англ.bracket - «дужка»), що фіксуються до емалі зуба за допомогою спеціальних композитних матеріалів.

Як обрати брекет-систему для себе?

Якщо за медичними або естетичними показами необхідна установка брекет-систем, то до вибору конкретного її виду слід підходити відповідально, орієнтуючись не тільки на ціну, але і на умови життя та роботи: конструкція не повинна викликати дискомфорту в житті й спілкуванні з людьми.

Річ у тому, що при встановленні деяких видів брекет-систем (наприклад лінгвальних) може погіршитись дикція, ускладнюючи спілкування, що є неприпустимим, якщо робота пов'язана з людьми (керівники, вчителі, медпрацівники тощо).

Які бувають брекет-системи?

В залежності від матеріалу виготовлення: металеві, керамічні,сапфірові, пластикові, композитні.

Залежно від типу лігування - лігатурні та самолігатурні, які своєю чергою бувають активні, пасивні та інтерактивні

Залежно від поверхні на якій фіксуються - лінгвальні та вестибулярні. У нас в клініці встановлюють всі види брекет-систем.

А яка вартість?

Від 7500 грн металева до 17 000 грн керамічна (самолігатурна).

Кому підійдуть металеві брекети?

Пацієнтам, яким перш за все важлива зручність у носінні та догляді. Для тих, хто не має можливості приходити на візити кожні 4 тижні, краще самолігатурні брекети, вони дорожчі, тому що їх виготовлення більш затратне.

Кому підійдуть комбіновані брекети?

Пацієнтам, які хочуть естетичне лікування за більш доступною ціною.

Для деталей та для запису на прийом звертайтесь:

 «Запитайте у лікаря»: ужгородські стоматологи відповідають на актуальні питання, фото-2
#стоматологія #лікування зубів #встановлення брекетів #брекет-системи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...