11:00
Вчора
Водій автомобіля марки CITROEN JUMPY, рухаючись із боку села Сойми до центру Міжгір’я по вул. Гагаріна, не впорався з керуванням, з’їхав з дороги й зіткнувся з бетонною огорожею.
Він потребував допомоги рятувальників, адже його затиснуло всередині конструкціями транспортного засобу. За допомогою спецобладнання бійці ДСНС витягли чоловіка з машини й передали до рук лікарів екстреної медичної допомоги.
Водія та двох його пасажирів із різного роду травмами доправили до Міжгірської центральної районної лікарні.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Читайте також: На Закарпатті поліцейського підозрюють у крадіжці речей з авто після ДТП