Андрій Півень: “Моя прикордонна служба – найпростіше, з чого можна зробити негатив”

Андрій Півень: “Моя прикордонна служба – найпростіше, з чого можна зробити негатив”, Богдан Наталя

Про охорону державного кордону, бізнес та статки, батьківство та політику розповів в інтерв’ю виданню ПроЗахід Андрій Півень.

За словами підприємця, він не ховає свого підприємницького успіху. Адже тема статків непроста лише для тих, хто вигадує незрозумілі історії.

“Я прийшов на прикордонну службу молодим лейтенантом. Моє зростання на службі відбувалося поступово, я працював, як і будь-яка нормальна людина, будував кар’єру. За певних особистих життєвих обставин – пішов. Без скандалу або негативу. Без остраху повернутися спиною. Знаю, що мої колеги думали, що я обов’язково повернуся. Але я знайшов себе в іншому,” – розповідає Андрій Півень. Меценат підкреслив, що життя іноді підкидає випробовування, які ми в змозі пройти, вийшовши за рамки, з зони власного комфорту. “І може я й не зміг би реалізуватися як підприємець, аби не син. В нас міцний зв’язок – я допоміг народитися йому, а він допоміг переродитися мені”, - пояснив Андрій Півень.

Свої політичні амбіції керівник Нобілексу не підтвердив, але й не заперечив.

“Мене не цікавить політика заради політики, я вже, певно, пройшов етап будування кар’єри в своєму житті. Мене відштовхують багато моментів в політиці, але як я починаю про них говорити, мені закидають наївність в цих справах. Так, я може й дійсно наївний в політичних чварах і всіх цих домовленностях, тому й, певно, мої амбіції не є політичними”, - відповів Андрій Півень.

Більше можна прочитати в інтерв’ю “Хто такий Андрій Півень?”.

Андрій Півень інтерв'ю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
540 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі