• Головна
  • Закарпатські нардепи зареєстрували законопроєкт, який підтримає вантажних перевізників
17:46, 27 квітня 2020 р.

Закарпатські нардепи зареєстрували законопроєкт, який підтримає вантажних перевізників

Законопроєкт №3399, котрий дозволить вантажним перевізникам купувати за кордоном сідельні тягачі («каміони») та причепи до них і при цьому сплачувати ПДВ із розстрочкою до 36 місяців, заєстрували у парламенті в понеділок, 27 квітня. Ініціатором законопроекту виступив народний депутат Роберт Горват. Співавторами виступили також закарпатці Валерій Лунченко, Василь Петьовка, Владіслав Поляк та Ігор Кривошеєв.

Як пояснив Роберт Горват, законопроєкт у разі його прийняття дозволить українським автомобільним перевізникам ввозити на територію України транспортні засоби із подальшим розстроченням сплати ПДВ на термін до 36 місяців. Без нарахування жодних процентів чи пені.

Вказана норма поширюватиметься на ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту транспортних засобів за такими кодами товарів згідно УКТЗЕД: код 8701 20 10 00 - трактори колісні для напівпричепів нові (сідельні тягачі) та код 8716 39 30 10 - напівпричепи бортові, напівпричепи- рефрижератори, напівпричепи-контейнеровози нові.

«Такий крок дозволить досягти одразу кілька позитивних результатів», - пояснює Роберт Горват. – «Допоможе оновити автопарк українських перевізників сучасним екологічним рухомим складом, підвищить їх конкурентоздатність на міжнародному ринку. Окрім того, забезпечить підтримку експортної спроможності економіки України, створить додаткові робочі місця і не лише».

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

 Читайте також: Закарпатські нардепи вимагають у прем'єра відновити роботу одного з КПП області

#закарпаття #вантажні перевезення #роберт горват #пдв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...