• Головна
  • На Закарпатті з’явиться ще один перехід українсько-угорського кордону (ФОТО)
19:10, 22 квітня 2020 р.

На Закарпатті з’явиться ще один перехід українсько-угорського кордону (ФОТО)

Перехід  буде побудований на ділянці “Дийда – Берегдоровц” про це Україна та Угорщина домовились ще минулого року. Саме сюди сторони планують переадресувати вантажні перевезення між двома країнами, які зараз здійснюються через ПП “Загонь”.

Одночасно з пунктом переходу будуть зводити новий міст через річку Тиса, пише Голос Карпат.

Угодою передбачено також спорудження доріг по обидва боки кордону. Угорці прокладатимуть трасу із двома-трьома смугами від Вашарошнаменя до Берегдоровца й таким чином з’єднають міжнародний швидкісний автобан № 3 з українською автострадою “Київ – Чоп”. У пресі повідомили, що “Укравтодор” уже в березні приступив до розробки відповідного плану.

Передбачено також будівництво об’їзної дороги навколо Берегова, стартові роботи на якій розпочали більш ніж десять років тому. Про це нагадують тепер “обрізані” автопроводи через дороги на українському боці. Угорці ж 12 жовтня 2014 року рапортували про здачу в експлуатацію 12-кілометрового відрізку траси М 3. Завершили її біля Вашарошнаменя.

На Закарпатті з’явиться ще один перехід українсько-угорського кордону (ФОТО), фото-1

“Практично готова відповідна технічна документація, здійснюються останні штрихи в техніко-економічному обгрунтуванні проекту,- заявляв тоді заступник голови Саболч-Сатмар-Березької обласної ради Ендре Борогі.- Виконали й дослідження впливу будівництва на навколишнє середовище, добилися археологічних висновків.”

На Закарпатті з’явиться ще один перехід українсько-угорського кордону (ФОТО), фото-2

Проте спорудження об’єкту загальмувалось. Тепер знову повернулись до проекту. Окрім вище наведеного, ним передбачено також будівництво чотирьох дорожніх розв’язок та місць відпочинку водіїв. Сам прикордонний перехід теж матиме якісну зону відпочинку, де матимуть змогу паркуватись як вантажні, так і легкові автомобілі.

На Закарпатті з’явиться ще один перехід українсько-угорського кордону (ФОТО), фото-3

“Відкриття нової швидкісної траси, протяжність якої сягає понад 300 кілометрів, є надзвичайно важливою для розвитку всього регіону,- зазначають фахівці.- Це забезпечить можливість далі поширювати економічні зв’язки між двома країнами, розвантажити напружений трафік і, що теж немаловажливо, створить нові робочі місця для обидвох сторін.”

На Закарпатті з’явиться ще один перехід українсько-угорського кордону (ФОТО), фото-4

Читайте також:  Мер Івано-Франківська,розпорядився силоміць вивезти усіб осіб ромської національності з міста до Закарпаття.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#кордон #реконструкція #Угорщина #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...