Реклама
19:09, 11 квітня 2020 р.

Тойота Land Cruiser

Реклама

Toyota Land Cruiser є представником зникаючих видів так званих «Справжніх позашляховиків». Поява цього автомобіля в редакційній статті відразу ж підштовхнула всіх до планування, наприклад: «Якби я був багатим і жив на фермі в Мазурії, де я б заробляв великі гроші на розведенні лосів і бобрів, я б обов'язково купив Land Cruiser». Ми не знаємо, чи можливо заробити додаткові гроші на розведенні лосів і бобрів, але якщо для доступу до нашої власності потрібно проїхати через кілька гектарів лісів і боліт і перетнути дві річки (і боброву греблю), ми безумовно вибрали б цей автомобіль, ціни на тойота ленд крузер можно дізнатися у офіційного діллера.

Тойота Land Cruiser має дуже багату історію і благородний родовий позашляховик, отриманий прямо з імператорської армії Японії. У 1941 році японці окупували Філіппіни (до сих пір під патронажем США) і виявили автомобіль під назвою Bantam Mk. II, схожий на знаменитий Вілліс. Bantam як одна з компаній брала участь в тендері на позашляховик для армії США, але програла Willy-Overland.

Автомобіль відправився в Японію і послужив моделлю для Toyota по створенню позашляховика для армії на вимогу уряду Японії. Однак було б образою говорити, що Land Cruiser був створений завдяки американцям. Перший Land Cruiser (модель BJ) був створений тільки в 1951 році і майже не мав нічого спільного з його прабатьком. Про його ефективності свідчить той факт, що в тому ж році автомобіль увійшов в шостий рівень найвищої гори в Японії, Фудзі, на висоту понад 3000 метрів над рівнем моря, як перший транспортний засіб в світі, яке відразу ж привернуло увагу всього світу. Ці машини навіть їздили в армію США і брали участь в корейській війні.

Наступне покоління Land Cruiser отримало позначення «20». Наступні покоління отримали такі цифри, і, нарешті, ми досягли 2008 року, коли з'явилися «200». У 2010 році Land Cruiser піддався досить серйозному«підтяжки обличчя». І саме цей автомобіль в п'ятидверної версії з 190-сильним дизельним двигуном об'ємом 3 літри ми отримали для випробувань. Ще одне невелике пояснення: Land Cruiser фактично продається в трьох версіях.

Трьохдверна і п'ятидверна версії відомі як LandCruiser, а розширена п'ятидверна версія з 4,5-літровим 286-сильним дизельним двигуном під капотом - LandCruiserV8. Цей автомобіль на 20 сантиметрів довше та вдвічі дорожче п'ятидверного варіанта. Пятидверна модель має розміри 4 метри і 76 сантиметрів і дійсно є великою машиною, 189 сантиметрів у висоту і 188,5 в ширину. Крім того, він стоїть на 18-дюймових ободах з шинами з бічним профілем 16 сантиметрів (265 / 60R18).

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...