• Головна
  • Юна закарпатка здобула Міжнародну премію молодих жінок-лідерок (ФОТО)
20:45, 14 квітня 2020 р.

Юна закарпатка здобула Міжнародну премію молодих жінок-лідерок (ФОТО)

The Young Women In Public Affairs Award – це міжнародні премія для молодих жінок-лідерок віком 16 – 19 років. Головною метою премії є демонстрація лідерських, волонтерських навичок та громадської діяльності прекрасної половини людства. Визначення переможців відбувається за допомогою анкетування.

Юна закарпатка здобула Міжнародну премію молодих жінок-лідерок (ФОТО), фото-1

Зокрема, в анкеті потрібно докладно описати свої цілі, розповісти про діяльність в шкільному самоврядуванні, громадському житті, міжнародну співпрацю та роль жінок у суспільстві.

“У нас завжди спільні перемоги. У копілочку наших лідерських досягнень ще одна – Міжнародна премія молодих жінок-лідерок”, – повідомляють в ужгородському Палаці дитячої і юнацької творчості (ПАДІЮН).Отримала цю престижну відзнаку за активну діяльність одинадцятикласниця Перечинського ліцею Перечинської міської ради Еріка Станко – очільниця Закарпатського обласного учнівського парламенту "Нове покоління".

Юна закарпатка здобула Міжнародну премію молодих жінок-лідерок (ФОТО), фото-2

“Закарпатський кореспондент” поспілкувався з дівчиною про її діяльність, а також премію і шлях до неї, і ось, що дівчина розповіла:

“Я дізналась про цю премію від колег, які мотивували до того, аби взяти участь. Довго вагаючись, я все ж таки вирішила скористатися такою можливістю. Написала до ужгородського Зонта-клубу, після чого мені надіслали анкету і я вялась за роботу. Описуючи свої цілі, акцентувала на навчанні, але й на тому, що в теперішньому світі не так важлива спеціальність, як неформальна освіта та навички. У майбутньому планую поєднувати ці дві складові задля того, аби підтримувати власний саморозвиток”, – розповідає Еріка.

Юна закарпатка здобула Міжнародну премію молодих жінок-лідерок (ФОТО), фото-3

Однак, не можна й не згадати про саму діяльність, яка привела дівчину до цієї можливості.З 6 класу Еріка Станко почала брати активну участь у шкільному самоврядуванні, згодом стала президентом шкільного парламенту та шкільного самоврядування Перечинського району (а потім ОТГ).

Важливою є й участь у Закарпатському обласному учнівському парламенті "Нове покоління", яке діє на базі ПАДІЮНу, – спочатку була просто лідеркою, у 2018-2019 роках обіймала посаду Уповноваженої особи парламенту, а вже цього навчального року стала президенткою ЗОУП "Нове покоління".

Крім того, дівчина брала участь у Всеукраїнському конкурсі "Лідер року 2019", де Закарпаття увійшло до 5 найактивніших областей України.

Юна закарпатка здобула Міжнародну премію молодих жінок-лідерок (ФОТО), фото-4

Ще однією важливою для Еріки сферою є волонтерство, зокрема вже 3 роки допомагає зі збором коштів ВБФ "Серце до серця" й навіть отримала звання почесного волонтера. Дівчина також додає:

“Під час шкільного самоврядування випала можливість спробувати себе і в громадській діяльності. Спочатку це була ініціативна група молоді Перечинщини, а вже зараз – Молодіжна рада Перечинської ОТГ, головою якої я стала. Ми активізуємо молодь та займаємося організацією дозвілля”.

Також цьогоріч Еріка Станко стала співзасновницею молодіжного хабу "Хижа" – це вільний простір для молоді, де кожен може займатися саморозвитком і наповнити користю своє дозвілля.

Читайте також: Поки закарпатці сиділи дома рятувальники проводили дезінфекцію міст та сіл області (ФОТО)

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#премія #перемога #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...