• Головна
  • Депутати Ужгородської райради передбачили кошти для боротьби з COVID-19 (ФОТО)
20:14, 14 квітня 2020 р.

Депутати Ужгородської райради передбачили кошти для боротьби з COVID-19 (ФОТО)

14 квітня відбулося позачергове засідання 38 позачергової сесії Ужгородської районної ради, у роботі якої взяли участь 23 депутати.

Перший заступник голови райдержадміністрації Мацко Христина приступила до виконання повноважень депутата районної ради, також до депутатських повноважень приступила Палко Каталін. Тож депутатський склад Ужгородської районної ради поповнився новими депутатами.

Рішеннями позачергового засідання передбачено виділення коштів для протидії та боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19. До того ж, за рахунок економії коштів районного бюджету для боротьби з цією інфекцією збільшено резервний фонд району.

Відповідно до внесених змін в бюджеті також заплановано кошти на реалізацію не завершених проектів в районі.

Районні обранці внесли зміни до Програми щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки та виділили для реалізації цієї Програми фінансування.

Внесли зміни і до Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні річки Тиса на 2016-2021 роки та Програми розвитку місцевих автомобільних доріг загального користування на період 2018-2020 років.

Затвердили сьогодні депутати також Програму поводження з твердими побутовими відходами в Ужгородському районі на 2020-2025 роки.

На засіданні сесії були розглянуті ще 18 питань, інформує сайт Ужгородської райради.

Читайте також: Вільних місць нема - Закарпатська обласна інфекційна лікарня заповнена пацієнтами з COVID-19

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#сесія #депутати #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...