• Головна
  • Засідали онлайн: сесію однієї із ОТГ Закарпаття провели у додатку Viber (ФОТО)
20:34, 13 квітня 2020 р.

Засідали онлайн: сесію однієї із ОТГ Закарпаття провели у додатку Viber (ФОТО)

Сільські депутати однієї із нещодавно створених ОТГ на Іршавщині прийняли дивакувате рішення - провели сесійне засідання і "голосували" за бюджетні питання в месенджері VIBER. 

Засідали онлайн: сесію однієї із ОТГ Закарпаття провели у додатку Viber (ФОТО), фото-1

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Так, 9 квітня, відповідно до ініціативи сільського голови Довжанської ОТГ Віктора Симканича, відбулось перше "дистанційне" засідання шостої позачергової сесії сільради. Згідно з розпорядженням очільника ОТГ, воно мало відбуватися в режимі "аудіо конференції". Таке "ноу-хау" мотивували начебто теперішніми умовами "коронавірусного" карантину.

Засідали онлайн: сесію однієї із ОТГ Закарпаття провели у додатку Viber (ФОТО), фото-2

Відповідно до порядку денного та проекту рішення, вирішувалися бюджетні питання, зокрема внесено зміни до бюджету Липецько-Полянської сільської ради "з метою початку робіт по будівництву вуличного освітлення" та щодо заробітної плати.

Дане "голосування" проводилось в програмі для онлайн-спілкування "Вайбер", але яка точно кількість депутатів взяла участь в цьому незрозумілому дійстві достеменно не відомо. Оскільки, згідно з оприлюдненою одним із депутатів перепискою, секретар сільради Наталія Петканич повідомила, що в даному голосуванні взяли участь 14 депутатів, хоча перед цим написала, що "14 - за, 1 - утримався".

Згідно з іншими скріншотами з чату "Довжанська ОТГ", видно, що "голосували" також особи із іменами "Машка" та "Michaell Rayda", які не є депутатами даної ОТГ. А один із учасників переписки Юрій Гобан "передав" голос "за" від своєї односельчанки-депутатки Ольги Гобан, тому що "в неї висне мобільний інтернет".

"Чим керувався сільський голова Довжанської ОТГ, проводячи в такий абсурдий спосіб сесію та, до того ж, щодо бюджетних коштів, не зрозуміло. Оскільки очевидно, що таке не передбачено ні законодавством, ні елементарною логікою. Юридично ідентифікувати конкретних громадян наразі можливо лише через електронний цифровий підпис, а дистанційні голосування - лише після відповідних змін до законодавства і однозначно неможливо через такі програми-месенджери як Viber", - констатує В.Грегор.

Читайте також: На Іршавщині підтверджено ще один випадок захворювання на COVI-19

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#сесія #карантин #депутати #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...