• Головна
  • На Хустщині горів ліс: у вогні знищено рідкісні рослини та лікарські трави
18:13, 13 квітня 2020 р.

На Хустщині горів ліс: у вогні знищено рідкісні рослини та лікарські трави

Через навмисний підпал невідомою особою в п`ятницю 10 квітня відбулося загорання підстилки лісу, що призвело до пожежі у лісовому фонді Велятинського лісництва ДП «Хустське ЛДГ».

Загорання сталося в 4 окремих осередках у цінних багатовікових насадженнях, вік дерев 150 років. Насадження розташовані у важкодоступних місцях, що ускладнювало роботу під час ліквідації пожежі.

До гасіння лісової пожежі були залучені сили державної лісової охорони, а також не байдужі жителі с. Велятино, с. Крива, м. Хуст та мисливці члени УТМР.

Завдяки важкій, злагодженій та беззупинній роботі лісівників та добровольців пожежу було ліквідовано.

Адміністрація ДП «Хустське ЛДГ» висловлює окрему подяку добровольцям, які наражаючись на небезпеку та ризикуючи власним здоров`ям допомогли погасити лісову пожежу.

Через пожежу заподіяно непоправної шкоди місцевій флорі та фауні. У вогні знищено рідкісні рослини та лікарські трави, рослини-медоноси, кущі, які є поживою для звірів та птахів. Змінюється середовище існування червонокнижних рослин, а відтак виникає загроза їх зникнення. Від вбивчої сили вогню гинуть звірі, птахи, дрібні гризуни, їжачки… На згарищі значно збіднюється видовий рослинний та тваринний склад.

Читайте також: На Закарпатті прокуратура перевіряє факт приховування інформації про захворювання на коронавірус

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#пожежа #вогонь #ліс #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...