• Головна
  • Комендантська година можлива лише за умови надзвичайного стану – роз`ясненя від Нацполіції України
11:05, 11 квітня 2020 р.

Комендантська година можлива лише за умови надзвичайного стану – роз`ясненя від Нацполіції України

Рішення комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо обмеження свободи пересування громадян носять рекомендаційний характер, комендантська година можлива лише за умови введення надзвичайного стану про це повідомялє  Нацполіція України

 "Постановою Кабінету міністрів України та постановою головного державного санітарного лікаря України прийнято ряд карантинних заходів та рекомендацій для попередження поширення коронавірусної інфекції. Поліція та Нацгвардія насамперед проводить широку роз‘яснювальну та профілактичну роботу серед громадян щодо необхідності їх дотримання.Водночас у кількох регіонах місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення про тимчасову заборону громадянам виходити з дому (з 13-ї години 11 квітня до 06-ї години ранку 13 квітня).

Утім це рішення комісії носить виключно рекомендаційний характер, адже комендантська година можлива лише за умови введення правового режиму надзвичайного стану".

 Водночас у поліції зазначили, що в умовах надзвичайної ситуації допускаються обмеження роботи громадського транспорту, підприємств та організацій.

Нагадаємо, Закарпатська регіональна комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення про введення максимального обмеження пересування починаючи із тринадцятої години суботи 11 квітня до шостої години ранку понеділка 13 квітня.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#поліція #обмеженння пересування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...