• Головна
  • Українські спортсменки здобули "бронзу" чемпіонату світу з біатлону в Італії (ФОТО)
15:54, 22 лютого 2020 р.

Сьогодні, 22 лютого, на чемпіонаті світу відбулася жіноча естафета 4х6 км. Як інформує видання Champion.com.ua, збірну України у гонці представляли – Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Віта Семеренко, і Олена Підгрушна.

Першою на дистанції стартувала Анастасія Меркушина, яка на двох вогневих рубежах допустила два промахи та передала естафету сьомою із відставанням у 37 секунд від лідерів гонки. На одну позицію збірну України підняла Юлія Джима, яка передала естафету з 1:14 хвилини відставання від італійок.

Жіноча збірна України з біатлону прийшла на фініш третьою в естафеті 4х6 км чемпіонату світу Антгольці-Антерсельві (Італія).

За нашу команду виступали Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Віта Семеренко та Олена Підгрушна, повідомляє Укрінформ.

Перемогла команда Норвегії (Сюнневе Солемдаль, Інгрід-Ланнмарк Тандреволл, Тіріль Екгоф і Марте Ольсбю Ройселанд). Скандинавки фінішували з часом  1 година 7 хвилин 5,7 секунди, припустилися 9 промахів на вогневих рубежах і мали 1 штрафне коло.

Другою була команда Німеччини (+10,7; 9 промахів).

Українська збірна мала 18,4 секунди відставання та 8 промахів.